تاریخچه بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی لاله

تور مجازی

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی لاله با بیش از 33 هزار متر زیربنا، با 240 تخت قابل گسترش تا 420 تخت در 8 طبقه و با صرفه هزینه ای بالغ بر 300 میلیارد ریال در زمینی به مساحت 10 هزار و 250 متر مربع در منطقه شهرك غرب احداث شده است.
خاطر نشان می شود مجوز احداث این بیمارستان تخصصی در سال 1369 صادر شده و از 1370 احداث ساختمان آن آغاز و در خرداد ماه 1384 افتتاح گردیده است. در بیمارستان فوق تخصصی لاله، تعداد 250 متخصص به صورت سهامداری پری ویلیجی فعالیت دارند. بیمارستان فوق تخصصی لاله، دارای دوازده اتاق عمل مجهز جهت انجام اعمال جراحی اختصاصی و فوق تخصصی می باشد.

امکانات و خدمات بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی لاله

تعداد پزشکان بیمارستان فوق تخصصی لاله:

250 پزشك متخصص كه اكثرا از اعضای هیئت علمی دانشگاه های كشور هستند به همراه 800 نفر كادر درمانی و اداری مجرب در 29 بخش تخصصی و 24 كلینیك درمانی این بیمارستان مشغول به كار هستند.
  • بخش اتاق عمل دارای 100 نفر پرسنل می باشد و کلیه جراحی های مربوط به فیلدهای E.N.T، چشم، قلب، اطفال ،اورولوژی، پلاستیک، ارتوپدی، زنان، جنرال، مغز و اعصاب و .... متناسب با جدیدترین تکنولوژی علوم پزشکی انجام می شوند که اعمال جراحی اندوسکوپیک و میکروسکوپیک و اعمال جراحی باز از این جمله می باشند.
  • تجهیزات اتاق های عمل با توجه به نیاز بیماران و نوع اعمال جراحی و نظر خواهی از متخصصین مجرب جراح تهیه شده است، به عنوان مثال میکروسکوپ الکترونیک گروهE.N.T از بهترین برند روز با توانمندی بسیار بالا میباشد.
  • بهترین و کاملترین سیستم اندوسکوپیک سینوس از شرکت کارل اشتورز که از پیشگامان در صنعت ابزارالات پزشکی و اعمالMIV ، می باشد خریداری شده است.
  • شایان ذکر است که بیمارستان تخصصی لاله، دارای متخصصین مجرب در امر بیهوشی و آنستزی می باشد که در راستای این هدف از بهترین و مدرنترین دستگاه های بیهوشی به همراه بهترین دارو های بیهوشی استفاده می گردد.
  • از مهمترین ارکان این مجموعه، اتاق ریکاوری است که با حضور یک آنستزیولوژیست، یک نرس و یک تکنسین بیهوشی به همراه دو بهیار در سرویس دادن بیهوشی به بیماران و انجام مراقبت های ویژه از بیماران عزیز، کوشا می باشند.
  • بیمارستان فوق تخصصی لاله، دارای 29 بخش بستری از قبیل سنگ شکن، پست کت، جراحی قلب، انکولوژی، داخلی ،ICU جنرال، جراحی زنان، نوزادان، اتاق زایمان،ICU قلب،CCU ،NICU و غیره می باشد.
  • اتاق های بخش بستری، مجهز به امکانات رفاهی در حد بهترین ها شامل تخت های سه شکن راحت و تلویزیون و یخچال اختصاصی و تلفن سانترال،AIR condition ، دستشویی و حمام مجزا، سیستمnurse call ، اکسیژن و ساکشن سانترال ،کمد دیواری، تخت همراه، فشار سنج دیواری میباشد که جهت رفاه حال بیماران و همراه آنان قرار دارند.
  • تخت های بستری بخش ICU وCCU ، دارای تخت های 4 شکن و ریموت دار که مریض می تواند تخت را کنترل و بالا و پایین کند، مانیتورینگ سانترال، دستگاه ونتیلاتور ( تنفس دهنده به بیمار )، پرفیوزر، پمپ سرم و تشک مواج و ... می باشند. شبكه رایانه ای بیمارستان تخصصی لاله با Backbone فیبر نوری و سوییچ های Cisco پیاده سازی شده است.


گالری تصاویر

اطلاعات تماس بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی لاله

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی لاله

آدرس کلینیک: تهران - شهرك غرب - فاز 5 - خيابان سيمای ايران - نبش فلامك
تلفن: 8 - 88571065 21 98+
فکس: 88571081 21 98+